Apie mus

Mūsų tikslai

Mūsų tikslai

Populiarinti snukerio žaidimą. Tobulinti sportininkų žaidimo meistriškumą. Organizuoti snukerio turnyrus įvairaus lygio žaidėjams. Suburti snukerio mėgėjų bendruomenę. Organizuoti laisvalaikį klubo nariams.

KAIP TAPTI SNUKERIO AKADEMIJOS NARIU?

KAIP TAPTI SNUKERIO AKADEMIJOS NARIU?

Tapti Snukerio akademijos nariu galima nuo 6-ių/8-ių metų. Treniruotės vyksta „Cue Club“ biliardo klube, adresu: Žirmūnų g. 2, Vilnius ( IKI MINSKAS, 2-as aukštas ). Treniruotės trukmė dvi akademinės valandos (2/45).
GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI: du užsiėmimai per savaitę, 8/mėn. (pirmadieniais/trečiadieniais),vieno užsiėmimo kaina 8 Eur.
INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI PRADEDANTIESIEMS (laikas derinamas asmeniškai): vieno užsiėmimo kaina – 20 Eur.
Kainos galutinės, nėra jokių papildomų mokeščių.
INDIVIDUALŪS MOKYMAI PAŽENGUSIEMS SPORTININKAMS: Vieno užsiėmimo kaina – 25 Eur.

KAS MUMS SVARBU?

KAS MUMS SVARBU?

Mes esame pasiryžę siekti aukščiausių rezultatų ir savo darbais stengiamės tai įrodyti. Būdami atviri visomis prasmėmis, siekiame pelnyti savo auklėtinių pasitikėjimą.

Stojimas į Snukerio akademiją

Stojimas į Snukerio akademiją

Mokestis visiems sportininkams taikomas vienodas, nepriklausomai nuo jų meistriškumo. Mokestis mokamas iki paraiškos (sutarties) tapti akademijos nariu pildymo (pasirašymo). Tik gavus mokestį, sportininkas yra įtraukiamas į akademijos sąrašus. Stojimo į Snukerio akademiją mokestis – 20 Eur. Mokestis užskaitomas už pasirinkto sezono paskutinę mėnesio treniruotę arba atitinkamai sumažinamas.

Snukerio istorija

„Sužaiskime biliardą“ – elegantiškai siūlo Kleopatra vienoje iš Šekspyro pjesių. Tai ko gero žinomiausias istorijoje šio žaidimo paminėjimas. Ši pjesė buvo parašyta 1609 metais, tuo tarpu biliardas iš tolimųjų rytų atkeliavo kur kas anksčiau. Biliardo istorija, tai skirtingų kultūrų, laikotarpių, asmenybių poveikio atspindys. Prasidėjęs nuo lauko žaidimo, persikėlė į uždarą erdvę ir keletą amžių buvo žaidžiamas ant stalo be kišenių. Tik aštuonioliktame šimtmetyje biliardas pamažu ėmė virsti į tą, kurį žaidžiame šiandien: atsirado stalai su kišenėmis, kur kas vėliau lazdos antgalis pasidengė oda, o dar po kurio laiko atsirado kreida šiam antgaliui tepti. Biliardas visais laikais buvo viena įdomiausių pramogų. Biliardo stalai stovėjo Prancūzijos karalių rūmuose, šį žaidimą ypač mėgo karaliai Liudvikas IX bei Liudvikas XIV, karalienės Marija Stiuart bei Marija Antuanetė. Šis žaidimas buvo žaidžiamas ir Lietuvoje. Devynioliktame amžiuje Vilniuje veikė apie porą dešimčių biliardinių, viena jų ištaiginguose ir prašmatniuose Verkių rūmuose.

Snukeris žaidžiamas 22 rutuliais, žaidimo užduotis yra mušamuoju (baltas) rutuliu eilės tvarka įmušti raudonus ir spalvotus rutulius. Įmušus spalvotą rutulį, jis ištraukiamas iš kišenės ir statomas ant jam priklausančio taško. Įmušus visus raudonus rutulius, spalvoti yra mušami eilės tvarka, pagal jų vertę (nuo mažiausio iki didžiausio). Rutuliai turi tokias vertes: raudonas – 1 taškas, geltonas – 2 taškai, žalias – 3 taškai, rudas – 4 taškai, mėlynas – 5 taškai, rožinis – 6 taškai, juodas – 7 taškai. Be taškų, kurie surenkami įmušus rutulius, žaidėjas už padarytas pražangas gali gauti ir baudos taškų. Už pražangas (įmušus mušamąjį rutulį, nepataikius į rutulį, pataikius ne į tos spalvos rutulį ir pan.) gali būti skiriami nuo 4 iki 7  baudos taškų. Žaidėjo gauti baudos taškai sumuojami prie varžovo surinkto taškų kraičio.

1

Pavadinimas snukeris („snooker“ angl. žodis kilęs iš Didžiosios Britanijos armijos (Indijoje) žargono, reiškiančio kadetas) tai situacija, kai žaidėjas negali pataikyti į reikiamą rutulį. Dažniausiai dėl to tarp baltojo rutulio ir rutulio kurį reikia mušti yra išsidėstę kiti rutuliai, sudarantys kliūtį. Žaidėjas bet kokiu atveju turi bandyti smūgiuoti (ieškoti) ir, jeigu nepataiko į reikiamą rutulį arba paliečia kitą, jis gauna baudą. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris surenka daugiausia taškų.

Komanda

Mindaugas Skurvydas

Mindaugas Skurvydas

Snukerio akademijos vadovas. Lietuvos snukerio rinktinės vyr. treneris. Tris kartus Lietuvos snukerio čempionas. Daugkartinis Lietuvos snukerio čempionatų ir turnyrų nugalėtojas bei prizininkas. Keturis kartus Europos ir vieną kartą Pasaulio snukerio čempionato dalyvis.

Justina Gervytė

Justina Gervytė

• Sporto psichologijos magistras (Lietuvos kūno kultūros akademija, 2011m.)
• Teisės psichologijos magistras (Mykolo Romerio universitetas, 2010 m.)
• Psichologijos bakalauras (Vytauto Didžiojo universitetas)
• Kaučingo specialisto kvalifikacija (įgyta 2014 m.)

Tadas Prakapas

Tadas Prakapas

grafika-dizainas

Darius Lukoševičius

Darius Lukoševičius

Ryšiai su visuomene.

DOVANŲ KUPONAS

Snukeris žinomas nuo senų laikų, kaip elegantiškas, reikalaujantis didelės dėmesio koncentracijos, savitvardos, analitinio mąstymo ir itin didelio tikslumo džentelmenų žaidimas.

Padovanok savo draugui, draugei, ar bičiuliui!

Daugiau informacijos tel. +370 614 99747 arba el. paštu: info@snukerioakademija.lt

Dovanų kuponas galioja tiek vienam, tiek dviems asmenims.

Kupono vertė – 30 Eur.

 

Galerija

Atgal

Snukerio akademija

 • +3706 14 99747
 • info@snukerioakademija.lt
 • www.snukerioakademija.lt
 • Girulių 16-6,
  LT-12122, Vilnius

 • Įmonės kodas 304301865
  A/S LT04 7044 0600 0811 0196
  AB SEB bankas